אודות  High Tower

חברת היי טאואר מספקת שירותי ניהול ואחזקה מקצועיים, בסטנדרטים הגבוהים ביותר הקיימים בתחום. החברה מתמחה בניהול מגדלים רבי קומות המשלבים שטחי מסחר, משרדים, מגורים וחניונים, ומספקת שירותיה לפרויקטים יוקרתיים בכל אזור המרכז. כאן תמצאו את כל השירותים תחת קורת גג אחת: אחזקת המתקנים, המבנים, והמערכות, בניית תקציב, גביית וניהול כספים, שירותי ביטחון, בטיחות, ניקיון ועוד. החברה מצויה בקשרי עבודה ארוכי טווח עם יועצים ומומחים מהשורה הראשונה, ומקפידה על ניהול איכותי ודקדקני, בגיבוי תוכניות עבודה פרטניות. עם הקמתה הציבה לעצמה חברת High Tower מספר יעדים: לגייס כוח אדם מקצועי איכותי, לשלב קדמה טכנולוגית במטרה לייעל את תפעול ולחסוך בעלויות, לשמור על שקיפות, אמינות, והגינות ללא פשרות, לספק את רמת השירות הגבוהה ביותר, תוך הקפדה ודקדוק על כל הפרטים, ולספק ללקוחותיה שקט נפשי.


מיקי בראל, יו”ר  High Tower

“חוויות יוקרתיות אמיתיות נמצאות במתן תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר”
לאחר ניסיון ניהול רב שנים של המגדל הגבוה ביותר בישראל – מגדל משה אביב, החליט מיקי בראל להקים חברה שתספק שירותי ייעוץ, ליווי, ותחזוקה, שתתמקד במגדלים מסחריים ובמגדלי מגורים יוקרתיים. את הידע והניסיון בתחומי הניהול רכש, בין השאר, במהלך שירותו הצבאי כמפקד בכיר על מערכות גדולות ומורכבות, החולשות על כוח אדם גדול ומציבות את האדם במרכז. כיום, ניסיונו הניהולי והמקצועי הרב משולב בחברה עם ערכי יושר ושקיפות, ובשילוב מנהלים איכותיים ומקצועיים, מעמיד את החברה בשורה הראשונה של חברות הניהול. להשקפתו, ניהול נכון מתחיל בגיוס נכון של כוח אדם מתאים ולכן, ב- High Tower , מועסקים מיטב אנשי המקצוע מתחומי הניהול והאחזקה.


נסים ברדה, מנכ”ל  High Tower

נסים ברדה, תא”ל במיל’, מנכ”ל החברה, הינו בוגר תואר שני בכלכלה ומנהל עסקים. בעברו הצבאי ניהל מערכות גדולות ומורכבות, ובעשר השנים האחרונות שימש כסמנכ”ל תפעול גלובלי ומנהל קו עסקים בשתי חברות טכנולוגיות גלובליות (Orbit & RR Media/MX1). במסגרת הצבאית, העסקית והאזרחית, התמחה בתכנון אסטרטגי (כראש חטיבת תכנון בצה”ל), בניהול פרויקטים, בניהול תקציבים, ובניהול ארגונים עתירי כוח אדם ומשאבים.

חזון High Tower

High Tower שואפת להיות החברה המובילה בתחום מבחינה מקצועית, מבחינת רמת השירות ולהתנהל ביושרה ובשקיפות מלאים
√ שקיפות מלאה בהתנהלות הכספית.
√ ניהול איכותי ומתקדם מגובה בטכנולוגיות מתקדמות לשליטה פיקוח ובקרה.
√ הצבת מנהל מנוסה בכל פרויקט.
√ פעילות עם מיטב היועצים בתחומי הפעילות השונים.
√ ביטחון ובטיחות בסטנדרטים גבוהים.
√ שמירה על רמה גבוהה של אחזקה מונעת וניקיון.
√ טיפול אישי ומבוקר בכל לקוח.
√ שמירה קפדנית על הנכס ומערכותיו.